World of Anime
Bun Venit pe World Of Anime.Daca vrei sa te distrezi si sa ai acces la toate dosarele noastre te rog sa te inregistrezi.
Care este cea mai mare temere a ta? From-manga-to-anime-bleach-20070326060023754
World of Anime
Bun Venit pe World Of Anime.Daca vrei sa te distrezi si sa ai acces la toate dosarele noastre te rog sa te inregistrezi.
Care este cea mai mare temere a ta? From-manga-to-anime-bleach-20070326060023754
World of Anime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

World of Anime

Aici este situl national anime!! Pe acest forum puteti deveni cineva, in scurt timp.
 
Acasa2CăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
INAINTE DE A POSTA CITESTE REGULAMENTUL IAR APOI PREZINTATE!
Ora
Ultimele subiecte
» Dorinta corupta
Care este cea mai mare temere a ta? Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:40 pm Scris de

» Alb/negru
Care este cea mai mare temere a ta? Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:38 pm Scris de

» Ce iti vine in minte?
Care este cea mai mare temere a ta? Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:37 pm Scris de

» Gaseste rima
Care este cea mai mare temere a ta? Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:36 pm Scris de

» Cum esti?
Care este cea mai mare temere a ta? Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:36 pm Scris de

» ~ At the moment I want~
Care este cea mai mare temere a ta? Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:34 pm Scris de

» Persoana care urmeaza
Care este cea mai mare temere a ta? Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:33 pm Scris de

» Sa numaram pana la 1000
Care este cea mai mare temere a ta? Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:32 pm Scris de

» Aresteaza userul de mai sus!
Care este cea mai mare temere a ta? Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:31 pm Scris de

Statistici
Avem 10 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: ^^Nana^^

Membrii nostri au postat un numar de 527 mesaje în 111 subiecte
Portal

Distribuiţi | 
 

 Care este cea mai mare temere a ta?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ralu-chan
Ralu-chan
ModeratorModerator

Mesaje : 213
Data de inscriere : 07/01/2010
Varsta : 26
Localizare : In Deutschland

Care este cea mai mare temere a ta? Vide
MesajSubiect: Care este cea mai mare temere a ta?   Care este cea mai mare temere a ta? Icon_minitimeSam Ian 09, 2010 7:41 pm

Bun...eu cred ca poate tuturo ne este frica de ceve in toata lumea! Ca este edevarat sau SF!
Spuneti care este cea mai mare temere si de ce va este frica de ea/el!

Mie imi este frica(stiu ca pare banal) de paianjeni! nu ii pot suporta!am picioarele ale paroase si in numar de 8!
Fac panzele alea care se lipesc de tine! numai cand ii vad imi vine sa vomit1
Daca apropri asa ceva de mine ma gasesti in partea cealalta de oras!
Sus In jos
 

Care este cea mai mare temere a ta?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
World of Anime :: Cool Zone :: Cafenea-